Topp 12 2019

Uppdaterad: 2019-09-22   18:33Hämta nya sidor automatiskt
Topp 12 2019
1:a Olle Johansson
2:a Hans Ove Simonsen
3:a Johnny Jönsson

Resultat


Resultat | Matcher | Rak lista | Banstatistik | Lagstatistik | Flest spik i rad

TABELL
PlacLagSVOFSlagPoäng
1Olle650124710
2Hans Ove64022788
3Johnny64022768
4Gunilla63033056
5Fherm62043024
6Kent62043034
7Sinikka61053302

MATCHER
Gunilla-Johnny +250-48
Kent-Olle +1452-38
Sinikka-Hans Ove +2964-35
Fherm-Gunilla +1363-50
Johnny +2-Kent43-45
Olle +2-Sinikka45-47
Hans Ove +4-Fherm51-55
Kent +1-Gunilla45-46
Sinikka-Johnny +850-42
Fherm-Olle +1148-37
Gunilla +10-Hans Ove43-53
Kent +3-Sinikka51-54
Johnny +1-Fherm47-48
Olle +8-Hans Ove40-48
Gunilla-Sinikka +1768-51
Fherm +9-Kent46-55
Hans Ove +16-Johnny39-55
Olle-Gunilla +250-48
Sinikka-Fherm +2264-42
Hans Ove +3-Kent52-55
Johnny-Olle +441-37

 
  V1 V2 V3 V4 V5 V6 Snitt Totalt
1Olle Johansson38 45 37 40 50 37 41,2247
2Hans Ove Simonsen35 51 53 48 39 52 46,3278
3Johnny Jönsson48 43 42 47 55 41 46,0276
4Gunilla Hedberg50 50 46 43 68 48 50,8305
5Jan Fherm63 55 48 48 46 42 50,3302
6Kent Hallberg52 45 45 51 55 55 50,5303
7Sinikka Lindberg64 47 50 54 51 64 55,0330


Resultat | Matcher | Rak lista | Banstatistik | Lagstatistik | Flest spik i rad

Denna tävling hanteras av Bangolf Arena version 2.8.1